Preču grozs

Par mums

Levenhukbaltic.lv pārstāv lielāko specializēto optisko ierīču tīklu Baltijā, kas šobrīd aktīvi nodarbojas ar pieprasītāko un kvalitatīvāko optisko ierīču tirdzniecību.

Šobrīd mēs piedāvājam plašu optisko ierīču sortimentu: kvalitatīvākos teleskopus, tālskatus, mikroskopus, binokļus, monokļus, optiskās kameras, apsardzes sistēmas, sporta &action kameras, palielināmos stiklus un aksesuārus par labākajām cenām Baltijā.

Mēs nodarbojamies arī ar optisko ierīču vairumtirdzniecību Baltijā, apkalpojam faktiskus veikalus un interneta veikalus. Mēs esam atsaucīgi valsts, pašvaldību iepirkumos un vienmēr palīdzam skolām, bērnudārziem, jaunatnes centriem un citām iestādēm ar mikroskopiem, teleskopiem kā arī citām nepieciešamām lietām bērnu attīstībai! Droši rakstiet mums, izskatīsim Jūsu jautājumu un mēģināsim palīdzēt.

Mums ir arī faktisks optisko ierīču veikals Rīgā, kur Jūs varat pārliecināties par preču kvalitāti un apskatot preci izvēlēties sev piemērotāko! (Rīga,Senču iela 2)

Mēs esam vienīgais un ekskluzīvais LEVENHUK pārstāvis Baltijas valstīs, LEVENHUK optiskās ierīces varēsiet atrast mūsu sadarbības partneru veikalos! Levenhuk ražo augstākās kvalitātes, modernas optiskās ierīces, kas izstrādātas, dažādu līmeņu lietotājiem! Levenhuk ir plašs tirgotāju tīkls ASV un Kanādā, Lielbritānijā, Vācijā, Krievijā, Spānijā, Šveicē, Čehijas republikā, Polijā, Islandē, Turcijā, Ukrainā, Beļģijā, Nīderlandē, Luksemburgā un citviet. Levenhuk aktīvi attīstās un spēj piedāvātā labu kvalitāti par labu cenu!
Nebūs arī mazsvarīga mūža garantija!

Tāpat mēs spējam piedāvāt arī citas augstas klases optiskās ierīces, kā piemēram : ATN, SEEK THERMAL, WILDFINE, BOSKON GUARD, COVERT, DŌRR, WILLFINE, COVERT, BRESSER ( NATIONAL GEOGRAPHIC), CELESTRON, SKY-WATCHER, OMEGON, ORION, ASA, BUSHNELL, CARONADO, DAYSTAR, EXPLORE SCIENTIFIC, GALILEO SCOPE, GEOPTIC, GSO, INTESMICRO, IOPTRON, JTW, KNAEBLE, LUNT ENGINEERING, LUNT SOLAR SYSTEMS, MEADE, PRIMALUCELAB, REVELATION, SEBEN, SOLARSCOPE FR,SOLARSCOPE UK, SONSTIGE, STARBLIZ, TELEVUE, TS OPTICS, WILIAM OPTICS, ZWO, CARSON, ESCHENBACH, EUROMEX, HUND, KOSMOS VERGAL, LUMENERA, MOTIC, NIKON, NEVEX, OLYMPUS, OPTIKA, SHOTT, SCHEIZER, SEBEN, TASCO, WINDAUS, ZESS, LEICA, SWAROVSKI un protams arī citu ražotāju ierīces!

Mūsu kompānijas personāls sastāv no zinošiem, pieredzes bagātiem cilvēkiem, mēs sniegsim konsultāciju par visām optiskām ierīcēm un palīdzēsim izvēlēties produktu tieši Jūsu vajadzībām.

SkyHunter - Labākā kvalitāte par labāko cenu!


Kontakti:

Adrese: Senču iela 2, Rīga, LV-1012 
+371 27013333, +371 23003317
info@skyhunters.lv


Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.