Preču grozs

Lupas


Palielināmie stikli

Mēs esam pārliecināti, ka šeit Jūs atradīsiet palielināmo stiklu, kas ir piemērots tieši Jums. Bieži uzskata, ka palielināmie stikli ir aktuāli tikai cilvēkiem ar vājo redzi, bet īstenībā lupas plaši izmanto vairākas jomās.

Lupas bieži pielieto tad, kad darbs ir saistīts ar darbībām ar mazām detaļām, piemēram tos bieži izmanto juvelieri, manikīra speciālisti, pulksteņu meistari, kosmetologi un citi speciālisti. Tieši tāpēc eksistē vairāku veidu lupas, ir dažādu formu lupas, ar dažādiem rokturiem, ar statīvu vai bez, ar apgaismojumu, digitālas, ar stiprinājumu galda lupas utt. Palielināmais stikls ir neaizstājams instruments dažādu nozaru speciālistiem. Mūsu veikalā var nopirkt lupu ar dažadu palielinājumu x10 x20 x30 x40 utt, kā arī vairākiem mērķiem, svarīgi ir to pareizi izvēlēties mūsu plašajā sortimentā. Jums ir šaubas izvēlēties palielināmo stiklu ar apgaismojumu vai statīvu? Katrs palielināma stikla veids ir paredzēts konkrētiem darbiem (protams ir arī universālie palielināmie stikli), tāpēc iesakam iepazīties ar detalizēto produkta aprakstu vai arī uzrakstīt jautājumu mūsu speciālistam, mēs labprāt ieteiksim labāko variantu un paskaidrosim kā un kur var nopirkt palielināmo stiklu. Mūsu interneta veikala sortimentā ir gan profesionālas lupas, gan amatieru, ko bieži izmanto rokdarbiem.

Padomi, kā izvēlieties un iegādāties palielināmo stiklu

Pirms pieņemsiet lēmumu par lupas izvēli un pirkšanu Jums vajag novērtēt kādiem nolūkiem Jūs to izmantosiet. Lasīšana, rokdarbi, mazu objektu izpēte un darbs ar tiem, mākslas objektu izpēte un novērtēšana, juvelierdarbi - katrā no šīm nozarēm plaši izmanto palielināmos stiklus.

Ja Jūs ikdienā pētāt nelielus objektus un lasāt tekstus, tad lupa lasīšanai ar rokturi būs ideāls variants. Šāda veida lupu būs ērti turēt rokās un liela diametra lēcas ļaus ērti saskatīt visas mazās detaļas kopumā. Ir arī kompakta lupas, kuras parasti izvēlas cilvēki kuri daudz ceļo, šī veida palielināmos stiklus var glabāt gan somā, gan kabatā, tie ir viegli un praktiski.

Palielinājuma stikli uz statīviem un galda lupas ir svarīgs instruments tiem, kaы strādā ar maziem objektiem. Mūsu lupām rokdarbiem un lupām uz statīva ir moderns dizains, augstākās kvalitātes lēcas ar lielu diametru, daudziem modeļiem ir iebūvēts apgaismojums.

Mūsu sortimentā ir arī uz galvas stiprināmie palielinātāji, tie ir ļoti populāri juvelieru vidē. Šis produktu veids der darbiem ar sīkām detaļām, papildus var nopirkt papild lēcas ar dažādiem palielinājuma stiprumiem.

Eksistē vēl ļoti daudz citu palielināmo stiklu veidu, mūsdienās tehnoloģijas attīstās ātri un optisko ierīču funkcionalitāte paplašinās un uzlabojas. Populārākie brendi ir Levenhuk, Bresser, Kenko un citi. Levenhuk lēcas izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem un dod asus novērotā objekta attēlus un tekstus; un daži no šiem lupu dizainiem ir patiesi unikāli.

Nopirkt palielināmo stiklu Internetā ir viegli: nepieciešams atfiltrēt svarīgākus parametrus, salīdzināt vēlamos modeļus izvēlēties labāko un noformēt pasūtījumu.


Discovery Basics MG5 lupa 3x Discovery Basics MG5 lupa 3x
Uz pasūtījuma
Zīmols: Discovery Preces kods: 79658
Discovery Basics MG5 palielināmais stikls ir palielināmais stikls mazu priekšmetu, fotogrāfiju un zīmējumu lasīšanai un aplūkošanai. Rokas palielinātājam ir klasisks optiskais dizains un 3x palielinošā lēca. Lupa ir ērta turēšanai, lieliski piemērota pastāvīgai lietošanai un ideāli piemērota hobijie..
2.59€
Ex Tax:2.14€
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 70435
Levenhuk Zeno Gem M3 Plus Kabatas Lupa ar Apgaismojumu ir kompakts instruments ar LED apgaismojumu. Tas ir piemērots īslaicīgai jebkāda veida mazā priekšmeta pārbaudei: tekstiem, attēliem, mikroshēmām, virsmas defektiem vai rotaslietām. Šis palielinātājs būs noderīgs darbā vai mājās: jūs varat ātri ..
3.49€
Ex Tax:2.88€
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 70434
Levenhuk Zeno Gem M1 PLUS Kabatas Lupa ir regulāra viena acu palielinoša ierīce. Jūs varat uzstādīt to uz galda vai uzlikt to uz jūsu acs. Tas ir ideāls līdzeklis nelielu priekšmetu, virsmas defektu, tekstu, ilustrāciju vai plānu īslaicīgai izpētei. Levenhuk Zeno Gem M1 PLUS Kabatas Lupa , būs node..
3.49€
Ex Tax:2.88€
Zīmols: Discovery Preces kods: L_78380
Discovery Channel informs, entertains and inspires its audiences around the globe about the world in all its wonder, diversity and amazement. Offering millions of people the chance to discover, and satisfy their curiosity, Discovery offers a compelling mix of stories across genres including science ..
3.95€
Ex Tax:3.26€
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 69674
Kompaktā Levenhuk Zeno Vizor N1 kakla lupa būs uzticams palīgs jūsu ikdienā un ceļojumos. Pateicoties kompaktumam un komplektā iekļautajai kakla siksniņai, lupa ir ļoti viegli pārnēsājama un ērti paņemama līdzi, lai kurp jūs dotos. Bifokālā lēca, kas nodrošina 4x un 10x palielinājumu, ļauj izmantot ..
3.95€
Ex Tax:3.26€
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 70436
Kompaktais Levenhuk Zeno Gem M5 Plus Kabatas Lupa ar Apgaismojumu ir jaudīga optiska ierīce ikdienas lietošanai. Šī ierīce nodrošina 40x palielinājumu un ļauj pārbaudīt visdažādāko virsmu lūzumu, lasot smalku drukāšanu vai rūpīgi pārbaudot fotogrāfiju detaļas. Šis palielinātājs būs noderīgs gan mājā..
4.49€
Ex Tax:3.71€
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 74043
Levenhuk Zeno Gem ZM9 jewelry magnifier provides 10x magnification and, therefore, is excellent for examining small objects and details on various surfaces. A magnifier helps to detect an inherent defect in a gemstone, see an unnoticeable line in a painting, find a damage in a clock mechanism, or a ..
4.49€
Ex Tax:3.71€
Kabatas Lupa ar Apgaismojumu Levenhuk Zeno GeM M7 PLUS (45x) Kabatas Lupa ar Apgaismojumu Levenhuk Zeno GeM M7 PLUS (45x)
7-14 Dienas
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 70437
Levenhuk Zeno Gem M7 Kabatas Lupa ar Apgaismojumu ir kompakta salokāma ierīce. To varat izmantot ne tikai detalizētai pārbaudei, bet arī papīra valūtas pārbaudei. Zibspuldzei ir divu apgaismojums: LED ir ideāli piemērots darbam tumsā, un ultravioletais starojums ir paredzēts ūdenszīmju noteikšanai. ..
5.69€
Ex Tax:4.70€
Zīmols: Discovery Preces kods: L_78370
Discovery Channel informs, entertains and inspires its audiences around the globe about the world in all its wonder, diversity and amazement. Offering millions of people the chance to discover, and satisfy their curiosity, Discovery offers a compelling mix of stories across genres including science ..
6.29€
Ex Tax:5.20€
Discovery Crafts DGL 20 Magnifying Glasses 20x Discovery Crafts DGL 20 Magnifying Glasses 20x
7-14 Dienas
Zīmols: Discovery Preces kods: L_78371
Discovery Channel informs, entertains and inspires its audiences around the globe about the world in all its wonder, diversity and amazement. Offering millions of people the chance to discover, and satisfy their curiosity, Discovery offers a compelling mix of stories across genres including science ..
6.95€
Ex Tax:5.74€
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 70439
Kabatas Lupa ar Apgaismojumu Levenhuk Zeno GeM M13 PLUS (30x-60x)Levenhuk Zeno Gem M13 Plus Magnifier ir kompakta lupa ar divām lēcām. Pirmais objektīvs dod 30x palielinājumu; otrajam ir 45x un 60x maināmi palielinājumi. Abas lēcas izgatavotas no optiskās plastmasas un padara skaidrus un detalizētus..
6.95€
Ex Tax:5.74€
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 70438
Levenhuk Zeno Gem M9 Plus palielinātājs ir uzticams optiskais instruments, nelielu priekšmetu un teksta izpētei. Šajā palielinātājā ir 21 mm stikla lēca un triecienizturīga, metāla korpuss. Aizsargāts no nejaušiem bojājumiem, objektīvs nodrošina asu un kontrastu attēlu. Salokāmā konstrukcija ļauj pā..
6.95€
Ex Tax:5.74€
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 71205
Darba virsmas palielināmais stikls Levenhuk Zeno Desk D0 ir neaizstājams palīgs tiem, kam patīk nodarboties ar amatniecību. To var piestiprinātt galda virsmai, un tas lielākoties tiek izmantots kā palielināmais stikls darbam ar tekstilizstrādājumiem. Šis modelis ir īpaši piemērots arī darbam ar rota..
7.95€
Ex Tax:6.57€
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 74063
Levenhuk Zeno Handy ZH41 ir klasisks rokas skata palielinātājs. Tas noder, lai lasītu mazu fontu tekstu, pārbaudītu sīkas detaļas uz fotogrāfijām un gravējumiem un pētītu miniatūrus objektus. Šis palielinātājs ir lielisks palīgs studentam, juvelierim, inženierim un pulksteņu remontam. Tas ir piemēro..
7.95€
Ex Tax:6.57€
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 70431
Levenhuk Zeno Vizor G0 PLUS uz Brillēm Piestiprināmais Palielināmais stikls ir ideāls kompanjons cilvēkiem, kuri strādā ar maziem priekšmetiem. Lēcas ir piestiprinātas uz brilles rāmja, ļaujot abām rokām brīvi nolasīt, pārbaudīt attēlus, rokdarbus, modelēt, precīzi strādāt ar pulksteņa mehānismiem, ..
7.95€
Ex Tax:6.57€
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 69671
Levenhuk Zeno Vizor G1 PLUS Palielināmais stikls & Brilles ar Apgaismojumu ir ērts instruments darbam ar maza izmēra detaļām. Palielinātājam ir 20x lēcas un iebūvēts LED apgaismojums. Lēcas var virzīt pa labi un pa kreisi uz stieņa vai pilnībā izņemt tās no lietošanas.Levenhuk Zeno Vizor G1 PLUS Pal..
7.95€
Ex Tax:6.57€
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 70517
Salokāmā Levenhuk Zeno Gem M11 palielinātājs ir lieliski piemērots juvelierim, kolekcionējam, pulksteņu ražotājam vai ikvienam, kas strādā ar skaidru naudu vai nelieliem priekšmetiem. Šis rīks piedāvā 40x jaudas palielinājumu un divas iebūvētas apgaismošanas iespējas. Jūs varat to izmantot zemā apga..
8.95€
Ex Tax:7.40€
Carson DM-11, MagniSheet 2X liela formāta palielināmais stikls
Uz pasūtījuma
Zīmols: Carson Preces kods: 22677
Product description:DM11 magnifierThe DM-11 MagniSheet™ is a large frame magnifier for reading entire pages. This 2X magnifier is suitable for reading small print on any large area.Specifications:CapacityMagnification 2Type Reading magnifier Special featuresLighting -GeneralLength (mm)260Width (mm)2..
8.99€
Ex Tax:7.43€
Zīmols: Discovery Preces kods: L_78372
Discovery Channel informs, entertains and inspires its audiences around the globe about the world in all its wonder, diversity and amazement. Offering millions of people the chance to discover, and satisfy their curiosity, Discovery offers a compelling mix of stories across genres including science ..
9.95€
Ex Tax:8.22€
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 74073
Levenhuk Zeno Refit ZF13 palielinātājs ir piemērots pulksteņu vai rotaslietu remontam, elektronikas detaļu nostiprināšanai, lodēšanai vai jebkādu detaļu krāsošanai. Šo palielinātāju var izmantot gan amatieri, gan profesionāļi. Pateicoties tā dizainam, galda palielinātājs ir praktisks: tas ļauj jums ..
9.95€
Ex Tax:8.22€
Rāda no 1 līdz 28 kopā 93 (Kopā lapu - 4)
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.