Preču grozs

Labi zināt RSS Feed

02 Oct Pamatinformācija par binokļu veidiem
0 4446
Binokļi un optiskie tēmekļi var tikt klasificēti dažādos veidos. Optiskajiem tēmekļiem un monokļiem ir tikai viens okulārs, kam var redzēt cauri. Binokļiem ir divi okulāri, līdz ar to jūs varat veikt novērošanu ar abām acīm. Kopumā, binokļi un optisk..
02 Oct Īsā teleskopu rokasgrāmata iesācējiem
0 3865
Izmērs Plaši izplatīts ir nepareizs priekšstats, ka teleskopus iedala pēc to palielinājuma. Patiesībā, jebkurš teleskops ar piemērotu okulāru var sasniegt jebkādu palielinājuma līmeni. Tāpēc, palielinājuma, lēcas izmēra vai spoguļa vietā tiek kategor..
26 Dec Atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par mikroskopiem
0 2248
Visiem iesācējiem ir sava veida sarežģījumi, kad viņi sāk strādāt ar mikroskopu. Tātad, ja jūs nesen esat iegādājies mikroskopu, visticamāk jums ir daži pamatoti un pilnīgi saprotami jautājumi. Kāds palielinājums man ir nepieciešams? Vai redzes lauka..
26 Dec Īsa rokasgrāmata iesācējiem astronomijā
0 2212
UZMANĪBU! Nekad, pat ne uz īsu brīdi, tieši neskatieties uz sauli, caur savu teleskopu vai meklētāju bez profesionāli izgatavota saules filtra, kas var pilnībā aizsegt instrumenta priekšpusi, pretējā gadījumā var iegūt paliekošus redzes bojājumus. La..
26 Dec Kā izvēlēties binokli un, kā par to rūpēties
0 596
UZMANĪBU:Nekad ar binokli neskatieties tieši uz sauli, jo tas var izraisīt paliekošu tīklenes bojājumu vai pat izraisīt aklumu. Tirgū ir liels binokļu klāsts ar dažādiem zīmoliem un modeļiem. Kā lai izvēlās pareizos? Galvenā lieta, kas ir jāatcer..
26 Dec Lietas, ko jūs varat redzēt ar teleskopu
0 1938
Lietas, ko jūs varat redzēt ar teleskopu, balstoties uz tā apertūras 60-70 mm refraktors, 70-80 mm reflektors: dubultzvaigznes ar leņķisko nobīdi virs 2", piem. Albireo, Micars, u.c.; blāvas zvaigznes (līdz 11,5 zvaigžņlielumiem); Saules pla..
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.