Preču grozs

Astronomija

Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 68265
Product information "Luminous Stars - Glowing"Attach the stars to the walls or ceiling. Expose them to a light source for a minute. Turn off the lights and watch them - as if by magic - glow in the dark. The stars can be charged and made to glow as often as you like. There are no limits to the fun h..
4.99€
Ex Tax:4.12€
Tumsā spīdošas mini zvaigznes, HCM Kinzel
Uz pasūtījuma
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 68263
Make your walls shine!Attach the stars to the walls or the ceiling. Expose it to a light source for a minute. Turn off the lights and watch them magically glow in the dark. The stars can be charged and made to shine as often as you like. There are no limits to the fun here!Content:60 mini light star..
4.99€
Ex Tax:4.12€
Zīmols: Buki Preces kods: 3DF2
Komplektā ietilpst : 1 fosforescējošās planētas Zeme Brīdinājums : Nav piemērots bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem, jo mazas detaļas var norīt. Aizrīšanās risks. SAGLABĀJIET IEPAKOJUMU TURPMĀKAI LIETOŠANAI. Krāsas un saturs var nedaudz atšķirties. ..
6.50€
Ex Tax:5.37€
Buki Glow Stars - 3D Stars
Uz pasūtījuma
Zīmols: Buki Preces kods: 54818
Iekļauts : fosforescējošas zvaigznes Brīdinājums : nav piemērots bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem, jo mazas detaļas var norīt. Aizrīšanās risks. SAGLABĀJIET IEPAKOJUMU TURPMĀKAI LIETOŠANAI. Krāsas un saturs var nedaudz atšķirties...
6.50€
Ex Tax:5.37€
Zīmols: Buki Preces kods: 3DF6
Komplektā ietilpst : 1 fosforescējošās planētas Jupiters Brīdinājums : Nav piemērots bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem, jo mazas detaļas var norīt. Aizrīšanās risks. SAGLABĀJIET IEPAKOJUMU TURPMĀKAI LIETOŠANAI. Krāsas un saturs var nedaudz atšķirties...
6.50€
Ex Tax:5.37€
Zīmols: Buki Preces kods: 3DF8
Iekļauts : 1 Fosforescējošās planētas Marss Brīdinājums : Nav piemērots bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem, jo mazas detaļas var norīt. Aizrīšanās risks. SAGLABĀJIET IEPAKOJUMU TURPMĀKAI LIETOŠANAI. Krāsas un saturs var nedaudz atšķirties...
6.50€
Ex Tax:5.37€
Zīmols: Buki Preces kods: 3DF4
Komplektā ietilpst : 1 fosforescējošās planētas Saturns Brīdinājums : Nav piemērots bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem, jo mazas detaļas var norīt. Aizrīšanās risks. SAGLABĀJIET IEPAKOJUMU TURPMĀKAI LIETOŠANAI. Krāsas un saturs var nedaudz atšķirties..
6.50€
Ex Tax:5.37€
Zīmols: Buki Preces kods: SB50
Fosforescējošas zvaigznes, kas jāpielīmē pie guļamistabas sienām vai griestiem. Uz vienu minūti pakļaujiet zvaigznes gaismai, un tās spīdēs vienu stundu! Kastes izmēri 15,50 x 01,80 x 23,50 cm No 5 gadu vecuma Iekļauts: fosforescējošas zvaigznes Brīdinājums: nav piemērots bērniem, kas jaunāki pa..
7.40€
Ex Tax:6.12€
Zīmols: Buki Preces kods: 3DF3
Komplektā ietilpst : 1 fosforescējošs mēness Brīdinājums : Nav piemērots bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem, jo sīkas detaļas var norīt. Aizrīšanās risks. SAGLABĀJIET IEPAKOJUMU TURPMĀKAI LIETOŠANAI. Krāsas un saturs var nedaudz atšķirties...
7.40€
Ex Tax:6.12€
LUMINOUS STARS & SHINING MOON - GLOWING LUMINOUS STARS & SHINING MOON - GLOWING
Uz pasūtījuma
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 68258
Product informationAttach the moon and stars to the walls or ceiling. Expose them to a light source for a minute. Turn off the lights and watch them - as if by magic - glow in the dark. The moon and stars can be charged and made to glow as often as you like. There are no limits to the fun here!Packa..
7.95€
Ex Tax:6.57€
Zīmols: Buki Preces kods: 3DF10
Iekļauts : Merkurs, Venēra, Zeme, Mēness, Marss, Neptūns, Urāns, Saturns, Jupiters Brīdinājums : Nav piemērots bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem, jo mazas detaļas var norīt. Aizrīšanās briesmas. SAGLABĀJIET IEPAKOJUMU TURPMĀKAI LIETOŠANAI. Krāsas un saturs var nedaudz atšķirties...
9.90€
Ex Tax:8.18€
Zinātniskais komplekts, Saules sistēma 2D, HCM Kinzel Zinātniskais komplekts, Saules sistēma 2D, HCM Kinzel
Uz pasūtījuma
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 68359
Izveidojiet 42 cm x 60 cm saules sistēmas modeli. Tā spīd tumsā. Saturs: 2D planētas Piekares komplekts ar savienotājiem Stieņi un auklas Planētu kabatas Instrukcija..
11.99€
Ex Tax:9.91€
Zīmols: Buki Preces kods: 442
Izmantojiet rīkus, lai izraktu un novērotu piecus akmeņus no kosmosa, tostarp īstu akmeņainu meteorītu un tektītus. Iekļauts: paplāte, kas paredzēta rakšanai bez netirumiem. Kastes izmēri 23,50 x 04,50 x 15,70 cm Vecums No 8 gadu vecuma Komplektā: āmurs, kalts, paplāte, magnēts, palielināmais sti..
13.60€
Ex Tax:11.24€
Zīmols: Buki Preces kods: 3014
Komplekts kosmosa iepazīšanai un Mēness un zvaigžņu novērošanai. Komplektā ietilpst: putuplasta raķete, kompass, meteorīta lodes veidne, pulveris meteorīta lodei, 6 fosforescējošas zvaigznes, zvaigznāju kartes, Mēness kalendārs, 10 debess ķermeņi, Saules sistēmas plakāts, 2 klipši, līmlentes, ilust..
13.60€
Ex Tax:11.24€
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 68254
Product informationAttach the stars and planets to the walls or ceiling. Expose them to a light source for a minute. Turn off the lights and watch them - as if by magic - glow in the dark. The stars and planets can be charged and made to glow as often as you like. There are no limits to the fun here..
14.95€
Ex Tax:12.36€
Zīmols: Levenhuk Preces kods: 72584
Levenhuk Star Sky Z20 lietussargs ir aksesuārs tiem, kam patīk izpētīt telpu un nevēlas palikt prom no tā pat sliktā laika dienā. Krāsains astronomijas izdruka lietussarga iekšpusē uzmundrinās jūs mākoņainā dienā un iedvesmos jūs veikt jaunus atklājumus!Levenhuk Star Sky Z20 ir kompakts automātiskai..
19.95€
Ex Tax:16.49€
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 68617
Product information Explore all the wonders of space with this solar system kit! Build and paint your own mini planetarium that glows in the dark!..
21.95€
Ex Tax:18.14€
Saules sistēmas komplekts Saules sistēmas komplekts
Uz pasūtījuma
Zīmols: National Geographic Preces kods: 9140000
Solar System SetDiscover the fantastic world of the solar system with this three-dimensional mobile!You will be able to design your mobile on your own with the help of the instructions and thus experience data and information of our planetary and solar system in a playful way.Thanks to the fluoresce..
24.94€
Ex Tax:20.61€
Zīmols: HCM Kinzel Preces kods: 665520
Informācija par produktu "Saules sistēmas mobilo ierīču komplekts". Šo komplektu var izmantot, lai izgatavotu 42 x 60 cm lielu saules sistēmas mobilās ierīces modeli. Sastāvs: planētas, piekare, krāsas, gaismas krāsas, 2 otas, instrukcija, diegi, informācijas karte, instrukcija. Iepakojuma saturs: ..
26.99€
Ex Tax:22.31€
Mīkstā rotaļlieta - Komēta, Celestial Buddies Mīkstā rotaļlieta - Komēta, Celestial Buddies
Uz pasūtījuma
Zīmols: Celestial Buddies Preces kods: 55089
Produkta apraksts: Debesu draugi, tās ir pūkainas planētas lieliem un maziem bērniem. Specifikācijas: Vispārīgi Minimālais vecums3 Diametrs (mm)102 Debesu draugi ir oriģināla plīša tēlu līnija, kas iemieso debess ķermeni, kas aizņem mūsu debesis. Debesu draugu "Lielā sprādziena" brīdis notika pēc t..
34.90€
Ex Tax:28.84€
Mīksta rotaļlieta - Mēness, Celestial Buddies Mīksta rotaļlieta - Mēness, Celestial Buddies
Uz pasūtījuma
Zīmols: Celestial Buddies Preces kods: 55131
Produkta apraksts: Debesu draugi, tās ir pūkainas planētas lieliem un maziem bērniem. Specifikācijas: Vispārīgi Minimālais vecums3 Diametrs (mm)127 Debesu draugi ir oriģināla plīša tēlu līnija, kas iemieso debess ķermeni, kas aizņem mūsu debesis. Debesu draugu "Lielā sprādziena" brīdis notika pēc t..
34.90€
Ex Tax:28.84€
Mīkstā rotaļlieta - planēta Mars, Celestial Buddies Mīkstā rotaļlieta - planēta Mars, Celestial Buddies
Uz pasūtījuma
Zīmols: Celestial Buddies Preces kods: 55129
Produkta apraksts: Debesu draugi, tās ir pūkainas planētas lieliem un maziem bērniem. Specifikācijas: Vispārīgi Minimālais vecums3 Diametrs (mm)140 Debesu draugi ir oriģināla plīša tēlu līnija, kas iemieso debess ķermeni, kas aizņem mūsu debesis. Debesu draugu "Lielā sprādziena" brīdis notika pēc t..
34.90€
Ex Tax:28.84€
Mīkstā rotaļlieta - planēta Merkurs, Celestial Buddies
Uz pasūtījuma
Zīmols: Celestial Buddies Preces kods: 55130
Produkta apraksts: Debesu draugi, tās ir pūkainas planētas lieliem un maziem bērniem. Specifikācijas: Vispārīgi Minimālais vecums3 Diametrs (mm)127 Debesu draugi ir oriģināla plīša tēlu līnija, kas iemieso debess ķermeni, kas aizņem mūsu debesis. Debesu draugu "Lielā sprādziena" brīdis notika pēc t..
34.90€
Ex Tax:28.84€
Mīksta rotaļlieta - planēta Venēra, Celestial Buddies
Uz pasūtījuma
Zīmols: Celestial Buddies Preces kods: 55119
Produkta apraksts: Debesu draugi, tās ir pūkainas planētas lieliem un maziem bērniem. Specifikācijas: Vispārīgi Minimālais vecums3 Diametrs (mm) 152 Debesu draugi ir oriģināla plīša tēlu līnija, kas iemieso debess ķermeni, kas aizņem mūsu debesis. Debesu draugu "Lielais sprādziens" notika pēc tam, ..
34.90€
Ex Tax:28.84€
Mīkstā rotaļlieta - Melnais caurums, Celestial Buddies
Uz pasūtījuma
Zīmols: Celestial Buddies Preces kods: 60043
Produkta apraksts: Debesu draugi, tās ir pūkainas planētas lieliem un maziem bērniem. Specifikācijas: Vispārīgi Minimālais vecums 6 Diametrs (mm) 400 Krāsa, melna Melnais caurums... vieta kosmosā, kur gravitācija velk tik spēcīgi, ka pat gaisma nevar aizbēgt. "Es varbūt esmu neredzams, bet man ir l..
39.90€
Ex Tax:32.98€
Mīksta rotaļlieta - planēta Jupiter, Celestial Buddies
Uz pasūtījuma
Zīmols: Celestial Buddies Preces kods: 55127
Produkta apraksts: Debesu draugi, tās ir pūkainas planētas lieliem un maziem bērniem. Specifikācijas: Vispārīgi Minimālais vecums3 Diametrs (mm)178 Debesu draugi ir oriģināla plīša tēlu līnija, kas iemieso debess ķermeni, kas aizņem mūsu debesis. Debesu draugu "Lielā sprādziena" brīdis notika pēc t..
39.90€
Ex Tax:32.98€
Mīkstā rotaļlieta - planēta Neptūns, Celestial Buddies
Uz pasūtījuma
Zīmols: Celestial Buddies Preces kods: 55132
Produkta apraksts: Debesu draugi, tās ir pūkainas planētas lieliem un maziem bērniem. Specifikācijas: Vispārīgi Minimālais vecums3 Diametrs (mm)165 Debesu draugi ir oriģināla plīša tēlu līnija, kas iemieso debess ķermeni, kas aizņem mūsu debesis. Debesu draugu "Lielā sprādziena" brīdis notika pēc t..
39.90€
Ex Tax:32.98€
Mīkstā rotaļlieta - planēta Urāns, Celestial Buddies
Uz pasūtījuma
Zīmols: Celestial Buddies Preces kods: 55118
Produkta apraksts: Debesu draugi, tās ir pūkainas planētas lieliem un maziem bērniem. Debesu draugi ir oriģināla plīša tēlu līnija, kas iemieso debess ķermeni, kas aizņem mūsu debesis. Debesu draugu "Lielā sprādziena" brīdis notika pēc tam, kad šī miniatūra pildītā Visuma radītājs ieraudzīja dokume..
39.90€
Ex Tax:32.98€
Rāda no 1 līdz 28 kopā 39 (Kopā lapu - 2)
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.